Našim cieľom je dlhodobá spolupráca založená na dôvere a profesionalite. Personálne poradenstvo vnímame ako proces budovania vzájomného partnerstva. Kľúčom k obojstranne prínosnej spolupráci je nie len znalosť potrieb klienta, no hlavne efektívna a otvorená komunikácia. Členovia nášho tímu tu zúročujú svoje dlhoročné skúsenosti z HR prostredia v medzinárodných korporáciách.

Naše služby

Recruitment
Potrebujete vyhľadať vhodných kandidátov na stále pracovné miesta vo Vašej spoločnosti? Vyhľadanie správnych ľudí do Vášho tímu je mnohokrát náročný proces. Táto služba zahŕňa kroky od personálneho poradenstva, cez výber, testovanie až po následne odporúčanie uchádzačov. Disponujeme širokou databázou kandidátov. Na ľubovoľnú pracovnú pozíciu Vám odporúčame uchádzačov, ktorí prešli dôkladným výberom a spĺňajú Vami zadefinované požiadavky.
Executive Search
Priame vyhľadávanie využívajú naši klienti pri veľmi špecifických pozíciách, ktoré je obtiažné obsadiť alebo klient zadefinuje veľmi špecifické požiadavky. Systematicky a cieľovo orientované vyhľadávanie vedúcich zamestnancov a špecialistov vo všetkých oboroch na trhu. Priame oslovenie kandidátov je realizované po dôkladnej konzultácií s klientom, ktorý počas celej doby procesu ostáva pri našej komunikácie s uchádzačom v anonymite.
RPO - Recruitment Process Outsourcing
Preberieme za Vás kompetencie a zodpovednosti za celkový náborový proces, alebo za jeho ktorúkoľvek časť. Na mieru Vám vypracujeme celkový plán outsourcingového riešenia, ktoré zrealizujeme formou on-site, ako aj off-site podľa Vašich požiadaviek.
Outplacement
V období zmien a častých reorganizácií, ponúkame komplexný program poradenstva pri organizačných zmenách. Ponúkame individuálnu alebo skupinovú formu outplacementu. V prípade potreby ich kombináciu. S našou podporou bude Vaša organizačná zmena správne pripravená a odchádzajúci zamestnanci dostanú potrebnú podporu. Profesionálne zvládnutý otuplacement podporuje firemnú kultúru, no taktiež lojalitu zamestnancov.
HR Consulting
Zabezpečíme pre Vás personálne poradenstvo v oblastiach: Assessment a Development Center, personálny audit, optimalizácia organizačnej štruktúry, analýza a popis pracovných pozícií, inzercia, testovanie a psychodiagnostika.

KONTAKTUJTE NÁS